Profil spoločnosti

Úvod  /  O firme

Komplexná starostlivosť, viac ako 25 rokov skúseností, profesionálny tím

Skupinu firiem Renaudit Group tvorí päť podnikateľských subjektov a jedna nezisková organizácia. Predmetom našej činnosti je poskytovanie auditu, vedenie účtovníctva, daňové a ekonomické poradenstvo a služby advokáta v oblasti obchodného práva.

Renaudit bol založený v roku 1991 v Piešťanoch. V súčasnosti sa sídlo firmy nachádza v Nitre. Služby poskytujeme na celom území Slovenska viac ako stoštyridsiatim zákazníkom. Našim cieľom je stavať na dlhodobej spolupráci, založenej na vzájomnej dôvere.

V našom tíme pôsobí 18 odborných pracovníkov. Dvaja sú audítormi, traja daňovými poradcami a jeden advokát. Zamestnancov motivujeme k neustálemu zlepšovaniu sa. Odborné vzdelávanie sa, profesionálny prístup a diskrétnosť sú v našej činnosti samozrejmosťou.

Našu filozofiu možno vyjadriť heslom "Zákazník - Kvalita - Perspektíva"

Sme firma orientovaná na zákazníka. Naším cieľom je spokojnosť klientov a splnenie ich požiadaviek. Uvedomujeme si význam kvality pre klientov. Dôkazom je neustále vzdelávanie sa a interné kontroly. Perspektíva je zameraná na našich zamestnancov. Chceme, aby svoju budúcnosť a osobný rast videli v rámci našej spoločnosti.