Renaudit Group je zoskupenie spoločností Renaudit SDS družstvo, Renaudit s.r.o, Renaudit TAX k.s., Advokátska kancelária Renaudit a Renaudit Consulting s.r.o.
Ponúkame komplexné služby v oblasti podnikania zamerané na spracovanie účtovníctva, daňové, účtovnícke a ekonomické poradenstvo, audítorské služby, outsourcing. V oblasti advokácie je naša činnosť zameraná na právne služby, služby advokáta a právne poradenstvo.

Spoločnosť Renaudit bola založená v r. 1991. Vždy nám v prvom rade záleží na dôvere a spokojnosti nášho klienta, preto ponúkame služby na vysokej úrovni. Tím našich pracovníkov sa skladá z profesionálov, ktorí sústavne pracujú na svojom odbornom raste a robia všetko pre to, aby držali krok s neustále sa meniacou dobou, a tak mohli našim klientom vychádzať v ústrety aj pri tých najkomplikovanejších požiadavkách. Diskrétnosť je neoddeliteľnou súčasťou našej práce.
Našu stálu klientelu tvoria podnikateľské subjekty, jak fyzické tak právnické osoby, neziskové organizácie a súkromné osoby.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás. S Vaším problémom si určite poradíme.

Našou prioritou je profesionalita, efektivita a kvalitne vykonaná práca čoho výsledkom je spokojný zákazník.