RENAUDIT GROUP:

Renaudit SDS družstvo
Renaudit, s.r.o.
Renaudit TAX k.s.
Advokátska kancelária Renaudit
Renaudit Consulting, s.r.o.

SÍDLO:

Jasná 13
949 01 Nitra

IČO: 34107291
DIČ: 2020406927

KONTAKTY:

Telefón:
+421 37 655 02 81
+421 37 655 02 82

FAX: +421 37 655 04 58
E-mail: info@renaudit.sk

Advokátska kancelária Renaudit
JUDr. Paulína Paramonová, advokát
paramonova@renaudit.sk

Kde nás nájdete

Účtovnícka firma RENAUDIT SDS sídli v Nitre, na Vajanského ulici č. 3.
Pokiaľ sa k nám vydáte zo smeru od Serede, choďte až do Nitry po ceste R 1, míňate čerpaciu stanicu Slovnaft, vpravo Peter – auto s.r.o., tu zídete z cesty R1 a pokračujete po Bratislavskej ulici, vpravo je Tesco Hypermarket, prichádzate na kruhový objazd, ten opustíte na tretom výjazde a ste na ulici Štúrova, po pravej strane je Obchod s nábytkom, za ním odbočte vpravo, najbližšou ulicou odbočte vľavo a ste u našej účtovníckej firme.

Zo smeru od Šurian idete po ceste č. 64, do Nitry prechádzate po ulici Novozámocká, idete stále rovno, míňate Obchod hobby Dynamik, vpravo čerpaciu stanicu Slovnaft, pokračujete stále rovno popri železničnej trati, po pravej strane Supermarket Nitra-Zdroj, po ľavej strane Hlavná tržnica, za ňou odbočte vľavo, na druhej križovatke opäť vľavo, pri budove Mestskej polície odbočte vpravo, prichádzate na Vajanského ulicu, tu zaparkujte a ste na mieste.

Od Zlatých Moraviec choďte po ceste R1, E58 a 51, do Nitry vchádzate po ceste Levická, obídete chrenovský cintorín a po ceste č. 64 pokračujete stále rovno až k Obchodnému centru, prejdete most cez rieku Nitra, po ľavej strane Hlavná tržnica, na druhej križovatke odbočte vľavo, pred budovou Mestskej polície odbočíte vpravo a to už prichádzate k našej účtovníckej firme.
Zo smeru od Hlohovca prídete do Nitry po ulici č. 513, míňate Peter-auto s.r.o., po ulici Bratislavská pokračujete ku kruhovému objazdu, ten opustíte na treťom výjazde, na prvej križovatke odbočíte vpravo a ste v cieli.
Prajeme Vám príjemnú, ničím nerušenú jazdu a tešíme sa na Vašu návštevu!